ایان اسپید — نماد باشگاه لیورپول

به نظر می رسید یان اسپید یک نماد دقیق لیورپول باشد، علاوه بر این که او همیشه بهترین گلزن لیورپول تا به امروز است، و علاوه بر بررسی 346 هدف، 660 جلسه شنیداری با قرمزها انجام داده است، که شاید هرگز هرگز از این رقم فراتر نرود. یک مفهوم برای پرداختن به جزئیات Ian Speed ​​می تواند عالی باشد.

ولزمن اسپید، در سال 1961 ظاهر شد، علاوه بر این که از سال 1979 در شغل چستر لوکیشن شرکت کرد، و خود را از نیروی کار اولیه شروع کرد، علاوه بر تبدیل شدن به یک گلزن هدف مکرر، او 34 جلسه شنیداری را ساخت. چستر، بررسی 17 هدف. وظایف او علاقه گروه های مختلف و همچنین لیورپول را مجذوب خود کرد. مدیر ویلیام پیزلی در آن زمان هزینه لیستی را با 300000 پوند برای آوردن Speed ​​برای کمک به لیورپول در پایان سال 1980 پرداخت کرد.

سال ابتدایی راش در لیورپول صرفاً متوجه شد که آنها چندین جلسه اولیه نیروی کار را تکمیل می کنند، علاوه بر این که او تا حد زیادی با تجهیزات رقابت می کرد، واقعاً ادعا می شود که او غمگین به نظر می رسید و در برخی موارد خواستار نوعی حمل و نقل دور از لیورپول بود، ویلیام. پیزلی آن‌ها را متقاعد کرد که ساکن شوند تا فقط با یک منطقه نیروی کار اولیه مقابله کنند.

در طول فصل 1981-1982 اسپید او را از نیروی کار اصلی تشخیص  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد داد و علاوه بر آن 35 هدف را با 49 جلسه شنیداری به ثمر رساند و لیورپول را تشویق کرد تا به محض گلزنی در کنار تاتنهام به کسب این عنوان کمک کند تا این جام لیگ را به دست آورد. . به نظر می‌رسید که یان اسپید در این مرحله به دلیل دوستداران لیورپول و ترسناک بودن تقریباً با هر نیروی کاری که در کنار آنها رقابت می‌کرد، محبوب بود.

اسپید در کنار حریفان منطقه‌ای اورتون، اهداف مختلفی را به ثمر رساند، مهم‌تر از آن مرور برخی از آنها که دیدند لیورپول در دسامبر 1982 با نتیجه 5-0 اورتون را شکست داد، فهرستی برای دربی مرسی ساید.

این سال 1983-1984 احتمالاً بهترین سال راش بود که برای لیورپول در نظر گرفته شده بود، او 47 گل به ثمر رساند و دید که به لیورپول خدمت کرد تا این شناسایی لیگ را به دست آورد، جام اروپای غربی علاوه بر جام لیگ، او نیز به همین ترتیب تکامل یافت. به قمارباز اصلی جزایر بریتانیا برای کمک به به دست آوردن کفش های قدیمی اروپا علاوه بر قمارباز در فصل ارائه می شود.

به محض اینکه اسپید برای منطقه ایتالیایی زبان یوونتوس وارد شد، عاشقان لیورپول با 1987 شکست خوردند، و به زودی دوباره بیش از 50 هدف موجود در یک سال را بررسی کردند. به نظر می رسید سفر او به سرعت تمام شده است، علاوه بر این که او به زودی پس از اینکه نتوانست در یوونتوس بماند، برای کمک به لیورپول در سال بعد برمی گردد. کشور”

با بازگشت خود به لیورپول، اسپید با نام های تجاری اندرو دی بیردزلی علاوه بر روبن آلدریج، رقابت محکمی را که برای منطقه خود در نظر گرفته شده بود، به چالش کشید، اگرچه او برای کمک به رتبه بندی به طور معمول همراه با افزایش سرعت کشف شده در سال 1989-1990 تمدید کرد. پنجمین لیگ او با بررسی 17 موقعیت با سی و هفت عنوان بازی ویدیویی، داشتن لیورپول را شناسایی می کند.

ویژگی‌های متفاوت با شغل درخشان راش، یک مدال دیگر قهرمان جام اتحادیه فوتبال را در سال 1992 به همراه داشت، به محض اینکه او گل دقیقه لیورپول را در برد 2-0 در کنار ساندرلند به ثمر رساند. با دیدن اینکه گلزن اصلی لیورپول در فصل‌های 1992-93، 1993-94 بارها، علاوه بر این که او پنجمین مدال قهرمان جام لیگ خود را با سال 1995 به دست آورد، سرعت کامل شد.

ایان اسپید در نهایت در سال 1996 لیورپول را با استفاده از یک حمل و نقل بدون هزینه ترک کرد، علاوه بر این که او به طور کلی یک نماد دقیق لیورپول خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *